Kníhkupectvo Zachej.sk víťazom súťaže SHOPROKU 2016

Kníhkupectvo Zachej.sk víťazom súťaže SHOPROKU 2016
Kresťanské kníhkupectvo Zachej.sk zvíťazilo vo štvrtok v súťaži SHOPROKU 2016. Uspieť sa mu podarilo nielen prvým miestom v podkategórii Knihy a e-čítanie, ale stal sa aj celkovým víťazom kategórie Zábava a voľný čas.
 
„Našim zákazníkom túžime prinášať tie najkvalitnejšie služby. Také ocenenie, akým je SHOPROKU je pre nás akýmsi dôkazom toho, že to ľudia vonku vidia a oceňujú,“ uviedla spoluzakladateľka kníhkupectva Zachej.sk, Zuzana Ring a dodala: „Áno, v momente získania takejto ceny prirodzene prichádza eufória a radosť. Na druhej strane však prichádza aj vedomie zodpovednosti a záväzku. Ak sme tento rok cenu získali, na budúci rok ju chceme obhájiť. A to môže byť ešte ťažšie.“
 
V mori konkurencie kvalitných e-shopov pôsobiacich v rôznych sférach podnikania, tak zástupcovia kresťanského kníhkupectva dostali príležitosť ukázať praktické hodnoty Evanjelia, ktoré sú esenciálnou súčasťou jeho existencie. „Cítili sme sa trochu ako keď Armstrong po prvýkrát vstúpil na Mesiac. Možno sme tam boli jediní kresťania, a to bolo o to lepšie. Ukázali sme, že aj kresťanská firma sa dá viesť kvalitne a so zameraním na zákazníka,“ priblížila atmosféru odovzdávania cien v bratislavskej reštaurácii Korzo Zuzana Ring.
 
Víťazov už po ôsmykrát určila nielen odborná porota pozostávajúc z generálnych riaditeľov viacerých marketingových a reklamných agentúr, ale aj samotní zákazníci, ktorí rozhodovali svojim hodnotením na Herureka.sk.
 
Po takmer 5 rokoch fungovania má kníhkupectvo Zachej.sk niekoľko zamestnancov a vlastnú kamennú predajňu v centre Košíc, v ktorej svojim zákazníkom ponúka širokú ponuku tej najlepšej kresťanskej literatúry.
 
Kníhkupectvo Zachej.sk však nie je v ankete SHOPROKU nijakým nováčikom. V roku 2014 obsadil 5 miesto v podkategórii Cena kvality: Zábava, a v roku 2015 už 3. miesto v podkategórii Cena kvality: Knihy a e-čítanie.
 
Kresťanské kníhkupectvo Zachej.sk šíri na Slovensku hodnotnú kresťanskú literatúru už od roku 2012. Od roku 2014 aj ako vydavateľstvo vydalo viacero knižných titulov ako Ničivá sila okultizmu, Traktát o očistci, Zjavenia sv. Brigity Švédskej, Tajomstvá posledných časov, Milosrdné srdce a ďalšie. Od októbra 2016 môžu čitatelia navštíviť už aj kamennú predajňu kníhkupectva na Hlavnej 40 v Košiciach.
 
 
Zdroj: www.zachej.sk