www.zoe.sk - E-zine Prešovskej archieparchie
http://zoe.sk/?akcie&id=434
Zoε - e-zine Prešovskej archieparchie

Mapa stránokÚvod > Spravodajstvo > Pripravované akcie

Dnes je: 4. marec 2021     Meniny oslavuje: Kazimír

Zoεpédia - náhodný výber: Krestobohorodičen, Charitný domov, Dcéry Panny Márie Po....     pohľadnice

19.02.2021 - 17.03.2021 | Čítanosť(11)
Vytlačiť na tlačiarni | Poslať ako tip známemu

Ponúkame vám možnosť študovať na Gréckokatolíckej teologickej fakulte

Ponúkame vám možnosť študovať na Gréckokatolíckej teologickej fakulte
Dovoľte, aby som Vás všetkých s úctou pozdravil ako dekan našej Gréckokatolíckej teologickej fakulty v mene všetkých pedagógov a zamestnancov našej Fakulty.
 
Všetci si veľmi dobre uvedomujeme, že prežívame zložité časy poznamenané pandémiou COVID - 19 so všetkými obmedzeniami, ktoré s tým súvisia. Je tomu tak vo  farnostiach, školách, ako aj v živote GTF PU v Prešove.
 
V kontexte týchto slov si uvedomujeme obmedzenosť v možnostiach prezentácie našej fakulty potencionálnym uchádzačom o štúdium. Každoročná  prezentácia formou osobných stretnutí počas Dňa otvorených dverí na pôde Prešovskej univerzity bude tohto roku iná, presunutá do online priestoru. Deň otvorených dverí sa bude organizovať v online prostredí (17. marca 2021).
 
Okrem toho by sme však chceli predstaviť život na našej fakulte sprístupnením krátkych video prezentácií. Cez ne môžu potencionálni uchádzači o štúdium spoznať našu Gréckokatolícku teologickú fakultu s bohatou ponukou akreditovaných študijných programov vo všetkých troch stupňoch štúdia (Bc., Mgr., PhD.) tak v dennej, ako aj externej forme.
 
Všetci vieme, že vzdelanie je veľkou devízou každého človeka. Avšak vzdelávanie nie je iba nadobúdanie nových vedomostí a poznatkov, ale aj osvojovanie si dôležitých životných postojov postavených na kresťanských zásadách. To znamená, že aj naďalej sa budeme čo najlepšie usilovať všetkých nám zverených študentov nielen vzdelávať, ale aj vychovávať, formovať k opravdivým hodnotám v duchu hesla našej fakulty: Vzdelanie a hodnoty!
 
 

 

 

 

 

Zdroj: Mons. prof. ThDr. Peter Šturák, PhD., dekan

Ak organizujete alebo viete o organizácii akejkoľvek zaujímavej akcie, podujatia a pod., informujte nás o tom a my to spropagujeme na zoε.

Copyright © 2006-2018 zoε | O zoε | Kontakt | Mapa stránok | Ochrana osobných údajov

NAJ.sk

Valid XHTML 1.1 Valid CSS 2.1 Webdizajn

Copyright © 2006-2018 zoε