www.zoe.sk - E-zine Prešovskej archieparchie
http://zoe.sk/?spravy&id=1319
Zoε - e-zine Prešovskej archieparchie

Mapa stránokÚvod > Spravodajstvo > Správy

Dnes je: 14. júl 2020     Meniny oslavuje: Kamil

Zoεpédia - náhodný výber: Essentia, Evanjelizátor, Farizeji.     pohľadnice

12.09.2019 | Čítanosť(1193)
Vytlačiť na tlačiarni | Poslať ako tip známemu | Komentáre(0)

Vyšla knižná novinka "Choďte, urobte prievan v mediálnom smogu!"

Vyšla knižná novinka
 
Bratislava 12. septembra (TK KBS) "Choďte, urobte prievan v mediálnom smogu!" - je názov knižnej novinky saleziána don Jozefa Luscoňa, SDB. Kniha dáva do súvisu Sväté písmo, médiá, komunikáciu a človeka. Zisťuje, čo to s ním robí a keďže médiá a ich produkty nás doslova zamorili, rady ako ich skrotiť dostanú mladí, rodičia, starí rodičia, vychovávatelia i kňazi. A rady ústia do mediálneho projektu pre rodinu, triedu či školu. "U tých, ktorí knihu už prečítali prebieha vášnivá diskusia o platnosti výroku, ktorý je na obálke knihy: „Ak chceš sceliť rodinu, vypni doma wifinu.“," avizuje redakcia Zasvätený život.
 
„Takáto kniha na Slovenskom literárnom trhu ešte nebola. Ide o ozvenu na Apoštolskú exhortáciu pápeža Františka Christus vivit a jej súzvuk so saleziánskym výchovným preventívnym systémom," uviedol jeden z rehoľníkov. "Kniha je určená všetkým, ktorí chcú prežiť mediálny smog. Choďte, a urobte tam u vás riadny prievan – nech odfúkne to, čo k dobrej výchove nepatrí, dajte to tam u vás do pohybu. Kniha vám v tom istotne pomôže," dodáva redakcia Zasvätený život. Autor vytvoril text svojím typickým štýlom plným humoru, príbehov a dynamickej reči. Nešetrí sa vtipmi ani obrázkami. Knihu, ktorú vydalo Vydavateľstvo DON BOSCO, je možné nájsť v kresťanských kníhkupectvách.
 

všetky komentáre »


Ak organizujete alebo viete o organizácii akejkoľvek zaujímavej akcie, podujatia a pod., informujte nás o tom a my to spropagujeme na zoε.

Copyright © 2006-2018 zoε | O zoε | Kontakt | Mapa stránok | Ochrana osobných údajov

NAJ.sk

Valid XHTML 1.1 Valid CSS 2.1 Webdizajn

Copyright © 2006-2018 zoε